• Sprawdzony dostawca systemów HR
  • tel. +48 91 48 59 300
  • info@dmz.pl

O nas

28 lat

lat na rynku

80 tys.

pracowników rozliczanych przez nasze systemy

100%

działalności w obszarze HR

zarzadzanie_czasem_pracy_loga_time.png

Nasza misja

 

Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości zintegrowanych narzędzi informatycznych wspomagających Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz świadczenie na najwyższym poziomie usług wdrożeniowych, doradczych i outsourcingowych.

O firmie

 

Firma DMZ-CHEMAK Spółka z o.o. została założona w 1991 r. we współpracy z niemieckim partnerem, firmą DMZ Informationssysteme GmbH. Od momentu powstania jesteśmy partnerami biznesowymi firmy IBM. Początki naszej aktywności to głownie rozwój oprogramowania dla platformy IBM i5 (AS/400). Z czasem jednak oferta nasza poszerzała się o kolejne produkty software'owe dedykowane nie tylko na te serwery. W wyniku oceny szans rynkowych, ofert stale rosnącej konkurencji w pierwszej połowie lat dziewięćdziesiątych zdecydowaliśmy się na specjalizację w systemach kadrowo-płacowych, systemach do zarządzania personelem oraz w systemach do planowania, rozliczania i zarządzania czasem pracy.

Prawie 30 lat istnienia na rynku to przede wszystkim ogromne doświadczenie oraz wiele zakończonych sukcesem wdrożeń. Naszymi klientami są zarówno firmy sektora MSP jak i międzynarodowe koncerny. Oferowane przez nas rozwiązania są niezależne od branży. Odbiorcą naszych produktów i usług są instytucje finansowe, firmy przemysłowe, usługowe oraz handlowe. Dysponując doświadczonym zespołem konsultantów, analityków i programistów dostarczamy pełen zakres specjalistycznych usług w zakresie sprzedaży i implementacji rozwiązań informatycznych, doradztwa, szkoleń a także outsourcingu kadrowo-płacowego.

Ważniejsze daty z naszej historii

1991

utworzenie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością DMZ Chemak

2000

utworzenie DMZ sp. z o. o. w celu wydzielenia produktów i usług niezwiązanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi

2001

powstanie całej gamy produktów obejmujących tzw. „miękki HR” KARO HRMS

2002

nawiązanie współpracy partnerskiej z firmą P&I A.G., wprowadzenie na polski rynek systemu kadrowo-płacowego P&I LOGA